DL-CT08CL10 2000/1 Mini Precision Current Transformer Small Toroidal Coil AC CT 5A 10A 20A 30A 50A 60A 1Pcs(DL-CT08CL10 2000-1)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
Sensor BlocksDL-CT08CL10 2000/1 Mini Precision Current Transformer Small Toroidal Coil AC CT 5A 10A 20A 30A 50A 60A 1PcsCoil Structure : ToroidalModel Number : DL-CT08CL10Coil Number : AutotransformerPhase : SINGLEUse : CurrentOutput current : Alternating currentHole Size : 8.4mm